Patient Concierge

Ewelina Fuk

mail +48 785 284 656 mail Wyślij wiadoość

10 listopada 2021 w Barcelonie podczas 44 Światowego Kongresu Szpitali wręczono nagrody dla najlepszych na świecie szpitali. NEO Hospital zdobył 3 nagrodę w kategorii American College of Healthcare Executives Excellence Award for Leadership and Management. Kapituła konkursu oceniła aż 250 prac z 38 krajów. Nagrodzono nasz projekt Centrum Chirurgii Robotycznej i Nowych Technologii wraz ośrodkiem kształcenia i rozwoju umiejętności kadr medycznych.

– To naprawdę piękne zwieńczenie 3-letniej pracy 200-osobowego zespół wybitnych specjalistów. Naszym celem było stworzenie jednego z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych pacjentowi ośrodków medycznych w Europie. Dziś możemy powiedzieć, że to osiągnęliśmy! Szpital działa w oparciu o model opieki opartej na wartości dla pacjenta. Dotychczas przyjęliśmy blisko 40 tys. pacjentów, 98% zabiegów wykonaliśmy z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych, w tym z wykorzystaniem robota da Vinci i innych zaawansowanych technologii. Dla mnie, jako menadżerki i zwolenniczki zrównoważonej oraz społecznie zaangażowanej przedsiębiorczości, NEO Hospital jest najpiękniej spełnionym zawodowym marzeniem. Wielkie gratulacje i podziękowania należą się całemu zespołowi! – mówi Joanna Szyman prezes zarządu Grupy NEO Hospital.

W szpitalu zgodnie z modelem opieki opartej na wartości dla pacjenta działają nowoczesne centra kompetencji w zakresie leczenia chorób cywilizacyjnych, w tym Klinika Leczenia Otyłości, posiadająca akredytację International Bariatric Club – Oxford University.

Szpital posiada status szpitala klinicznego. Na terenie ośrodka odbywa się kształcenie studentów kierunku lekarskiego oraz praktyki i staże dla kadry medycznej.  W ośrodku jest realizowany pierwszy w Polsce program badawczo-rozwojowy w dziedzinie ginekologii onkologicznej z wykorzystaniem robota da Vinci. Pogram uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej.

W szpitalu działa również ośrodek kształcenia lekarzy w zakresie technik małoinwazyjnych, wykorzystujący nowoczesne technologie, w tym wirtualne symulacje i systemy sztucznej inteligencji. 

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Ewelina Fuk

Ewelina Fuk

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
ZADZWOŃ
+48 785 284 656
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
NAPISZ WIADOMOŚĆ