Patient Concierge

Magdalena Okarmus

mail +48 785 054 460 mail Wyślij wiadoość
konkurs  buduj karierę z robotem da vinci

Zapraszamy do udziału w konkursie „Buduj przyszłość z robotem da Vinci„. Konkurs kierowany jest do studentów III i IV roku kierunku lekarskiego, studiujących na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Celem przedsięwzięcia jest upowszechnienie idei chirurgii  robotycznej, z wykorzystaniem robota da Vinci wśród społeczności akademickiej kierunków medycznych. Konkurs to wydarzenie unikalne w skali kraju, stanowiące jedną z niewielu okazji do dialogu między przyszłymi przedstawicielami zawodów lekarza jak i lekarzy, którzy w swojej codziennej praktyce wykorzystują systemy robotyczne. To również doskonała okazja do sprawdzenia swoich zdolności manualnych podczas wirtualnych treningów da Vinci na symulatorze SimNow, przeprowadzanych w obecności eksperta z zakresu urologii robotycznej – dr Pawła Wisza.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym oceniane są osiągnięcia studentów podczas trwania studiów, a wyłonieni w nim studenci zmierzą się z wyzwaniami podczas wirtualnych treningów.

Nagrodą w konkursie jest prestiżowy, trzydniowy kurs z zakresu robotyki chirurgicznej da Vinci, z wykorzystaniem symulatora SimNow, a dodatkowo wizyta w ORSI ACADEMY  w Belgii – ośrodku,  który jest  największym w Europie centrum szkoleniowym w chirurgii robotycznej jak i wymarzonym miejscem pracy dla wielu chirurgów.

Organizatorem i inicjatorem konkursu jest Neo Hospital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ONE Spółka Komandytowa w Krakowie, prowadząca krakowski Szpital na Klinach, który jako jeden z ośmiu ośrodków w Polsce dysponuje robotem da Vinci i jako jedyny ośrodek w Polsce prowadzi Międzynarodowe Kursy Chirurgii Robotycznej dla lekarzy.

Udział w konkursie jest bezpłatny!

[formidable id=1 title=true description=true]

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Magdalena Okarmus

Magdalena Okarmus

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Magdalena Okarmus
ZADZWOŃ
+48 785 054 460
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Magdalena Okarmus
NAPISZ WIADOMOŚĆ