Patient Concierge

Magdalena Okarmus

mail +48 785 054 460 mail Wyślij wiadoość
Szpital na Klinach robot da Vinci

Centrum Chirurgii Robotycznej Szpitala na Klinach, jako jedyne w południowo–wschodniej Polsce, zapewnia pacjentom dostęp do najnowszych światowych technologii w zakresie systemu wsparcia chirurgicznego.  Szpital dysponuje systemem najnowszej generacji – da Vinci,  autoryzowanym przez jego producenta, Intuitive Surgical.

Da Vinci to obecnie najbardziej zaawansowany system robotyczny na świecie, stosowany w leczeniu zabiegowym wielu schorzeń, w tym chorób nowotworowych. Z jego wykorzystaniem przeprowadza się ponad 170 typów zabiegów chirurgicznych, przede wszystkim operacje macicy, prostaty i jelita grubego oraz operacje w obrębie pęcherza moczowego, nerek, trzustki, płuc czy serca. Obecnie na całym świecie wykorzystywanych jest 4,8 tys. robotów da Vinci, z pomocą których wykonywanych jest rocznie  ponad milion operacji.

 

operacje robotem da Vinci

Robot da Vinici w Szpitalu na Klinach wspiera pracę chirurgów w zakresie operacji nowotworów prostaty, trzonu macicy i jelita grubego. 

Interdyscyplinarne zastosowanie tej techniki operacyjnej, w połączeniu z wysokimi standardami jakości oraz wieloletnim doświadczeniem klinicznym certyfikowanych lekarzy, daje ogromne nadzieje dla wielu chorych, w tym pacjentów z chorobami nowotworowymi z terenu Małopolski, Podkarpacia i Śląska, ale też z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Operacje wykonywane z użyciem robota da Vinci są bezpieczniejsze, skuteczniejsze i pozwalają na szybszy powrót do aktywności życiowych operowanych pacjentów w porównaniu z dotychczasowymi metodami zabiegowymi dzięki minimalnej inwazyjności.

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Magdalena Okarmus

Magdalena Okarmus

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Magdalena Okarmus
ZADZWOŃ
+48 785 054 460
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Magdalena Okarmus
NAPISZ WIADOMOŚĆ