Patient Concierge

Magdalena Okarmus

mail +48 785 054 460 mail Wyślij wiadoość

Centrum Chirurgii Robotycznej Szpitala na Klinach pacjentom w południowo–wschodniej Polsce zapewnia dostęp do  robotycznego systemu wsparcia chirurgicznego.  Szpital dysponuje systemem robotycznym, autoryzowanym przez jego producenta.

System robotyczny na świecie, stosowany jest w leczeniu zabiegowym wielu schorzeń, w tym chorób nowotworowych. Z jego wykorzystaniem przeprowadza się ponad 170 typów zabiegów chirurgicznych, przede wszystkim operacje macicy, prostaty i jelita grubego oraz operacje w obrębie pęcherza moczowego, nerek, trzustki, płuc czy serca. Obecnie na całym świecie wykorzystywanych jest 7,5 tys. robotów chirurgicznych, z pomocą których wykonywanych jest rocznie  ponad milion operacji.

Robot chirurgiczny w Szpitalu na Klinach wspiera pracę chirurgów w zakresie operacji nowotworów prostaty, trzonu macicy i jelita grubego.

Interdyscyplinarne zastosowanie tej techniki operacyjnej, w połączeniu z doświadczeniem klinicznym certyfikowanych lekarzy, daje nadzieje dla wielu chorych, w tym pacjentów z chorobami nowotworowymi z terenu Małopolski, Podkarpacia i Śląska, ale też z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Operacje wykonywane z użyciem robota pozwalają na szybszy powrót do aktywności życiowych operowanych pacjentów dzięki minimalnej inwazyjności.

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Magdalena Okarmus

Magdalena Okarmus

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Magdalena Okarmus
ZADZWOŃ
+48 785 054 460
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Magdalena Okarmus
NAPISZ WIADOMOŚĆ