Patient Concierge

Ewelina Fuk

mail +48 785 284 656 mail Wyślij wiadoość
Dwa roboty da Vinci w Krakowie podczas konferencji Robotyka w ginekologii onkologicznej

Już 11 – 12 marca 2022 r. odbędzie się w Krakowie pierwsza konferencja poświęcona wykorzystaniu robotyki w ginekologii onkologicznej. Konferencja została przygotowana we współpracy Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Oddziału Ginekologii Onkologicznej Szpitala na Klinach. Przewodnim tematem wydarzenia będzie efektywność postępowania chirurgicznego z wykorzystaniem robota da Vinci podczas zabiegów histerektomii w leczeniu operacyjnych nowotworów trzonu macicy i szyjki macicy.

W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli obejrzeć zabiegi histerektomii, które realizowane są w ramach projektu badawczo-rozwojowego realizowanego ze środków „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego”. Przygotowano 5 sesji tematycznych, prowadzonych przez 12 prelegentów. Nie zabraknie aspektów praktycznych takich jak kwalifikacja pacjentek do leczenia operacyjnego, aspektów związanych z jakością życia pacjentek po zastosowaniu chirurgii robotycznej, a przede wszystkim najnowszych Rekomendacji Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (ESGO) z zakresu wykorzystania nowych technologii w ginekologii onkologicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 4 marca drogą mailową: [email protected] lub telefonicznie pod nr telefonu 785 051 411.

Sprawdź szczegóły konferencji

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Ewelina Fuk

Ewelina Fuk

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
ZADZWOŃ
+48 785 284 656
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
NAPISZ WIADOMOŚĆ