Patient Concierge

Ewelina Fuk

mail +48 785 284 656 mail Wyślij wiadoość

Listopad to najlepszy czas aby zająć się męskim zdrowiem.Trwająca cały miesiąc akcja znana jest pod hasłem Movember, które stanowi połączenie angielskich słów moustache– wąsy i november– listopad. Celem tej międzynarodowej akcji jest podnoszenie świadomości i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwnowotworowej, objawów związanych z rozwojem nowotworów układu moczowo – płciowego  u mężczyzn oraz informowanie o nowoczesnych metodach diagnostyki i leczenia tych nowotworów. Kampania sprzyja podnoszeniu ważnych tematów, które mają za zadanie wprowadzić pozytywne zmiany dla zdrowia mężczyzn, ponieważ jak zgodnie podkreślają specjaliściim wcześniej wykryty nowotwór, tym większe szanse na sukces leczenia.

Listopad to dobry moment żeby pomyśleć o męskim zdrowiu intymnym dlatego krakowski Szpital na Klinach od 14 do 19 listopada, wszystkim mężczyznom po 45 r.ż. oferuje możliwość wykonania bezpłatnych badań PSA (oznaczenia z krwi swoistego antygenu sterczowego).  Darmowe badania  będzie można wykonać w szpitalu przy ul. Kostrzewskiego 47 w Krakowie, po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod nr 12 267 40 64 lub mailowej [email protected]. Liczba badań jest ograniczona.

Zachęcamy również do pobrania praktycznego ebooka, w którym mężczyźni mający problem z prostatą ale również ci, którzy chcą ich uniknąć mogą dowiedzieć się jak rozpoznawać niepokojące objawy, jakie rodzaje badań wykonać w ramach profilaktyki oraz jak wyglądają nowoczesne metody leczenia raka prostaty. Ebooka można pobrać pod poniższym linkiem: https://zabiegidavinci.pl/pub/e-book_-_Co_warto_wiedziec-_o_raku_prostaty_web.pdf.

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Ewelina Fuk

Ewelina Fuk

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
ZADZWOŃ
+48 785 284 656
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
NAPISZ WIADOMOŚĆ