Patient Concierge

Ewelina Fuk

mail +48 785 284 656 mail Wyślij wiadoość

Pacjenci i lekarze Szpitala na Klinach zyskują nowe narzędzie do przesyłania, wyświetlania i przechowywania badań obrazowych typu MRI, TK czy RTG. Rozwiązanie Medtransfer wspiera placówki medyczne, lekarzy oraz zapewnia dużą wygodę i użyteczność po stronie pacjenta. Pacjent ma możliwość prostego, bezkontaktowego przesyłania badań obrazowych w dowolne miejsce na świecie w bezpiecznym linku.

Oferta szpitala cieszy się zaufaniem pacjentów z całej Polski,  a także z zagranicy. Kontakt  z naszą placówką na wielu etapach odbywa się na odległość. Dążąc do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa w zakresie przekazywania danych medycznych, w tym badań obrazowych podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu Medtransfer, który zapewnia intuicyjny oraz bezpieczny kanał przekazywania badań obrazowych. – mówi Joanna Szyman, prezes zarządu Grupy NEO Hospital, do której należy krakowski Szpital na Klinach.

Bardzo ważną kwestią jest sprawa bezpieczeństwa danych. Na platformie Medtransfer wyniki badań obrazowych są szyfrowane i przechowywane na dedykowanym chmurowym serwerze. 

Jak podkreśla Innocenta Dźwierzyńska – prezes Medtransfer – Jesteśmy zgodni z normami bezpieczeństwa HIPPA, PIPEDA oraz RODO. Dostęp danych pacjenta odbywa się za pomocą dwupoziomowego uwierzytelniania. Regularnie wykonujemy audyty bezpieczeństwa. Ogromnie cieszymy się na współpracę z Neo Hospital wierząc, że rozwiązanie Medtransfer ułatwi komunikację pomiędzy pacjentami i lekarzami szpitala.

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Ewelina Fuk

Ewelina Fuk

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
ZADZWOŃ
+48 785 284 656
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
NAPISZ WIADOMOŚĆ