Patient Concierge

Ewelina Fuk

mail +48 785 284 656 mail Wyślij wiadoość
ONKOODPOWIEDZIALNI – INCJATYWA NEO HOSPITAL Z MISJĄ

NEO Hospital wraz Fundacją OnkoCafe – Razem Lepiej, Fundacją Onkologiczną Rakiety, Business Centre Club i Polską Federacją Szpitali zainicjowały nową akcję społeczną #onkoodpowiedzialni. W ramach akcji planowane są spotkania live z lekarzami, psychoonkologami, którzy podzielą się doświadczeniami oraz odpowiedzą na pytania, jak dbać o zdrowie, jak reagować, gdy pojawia się choroba onkologiczna, gdzie szukać pomocy oraz jaka jest rola opieki personalizowanej. W ramach akcji przyliżmy również temat wykorzystania nowych technologii takich jak system wsparcia chirurgicznego da Vinci w walce  z nowotworami ginekologicznymi.

Czerwcowa odsłona akcji poświęcona jest nowotworom ginekologicznym, rakowi endometrium i rakowi szyjki macicy, gdyż te w Polsce od lat mają jedne z najgorszych wyników śmiertelności w Unii Europejskiej.

– Poprzez naszą akcję chcemy stworzyć zaangażowanym firmom i ich pracownikom możliwość zadawania pytań i poznania rozwiązań, w tym przede wszystkim w zakresie profilaktyki i nowoczesnych metod leczenia. Wiele zależy od nas samych, od naszych odpowiedzialnych postaw wobec własnego zdrowia. Możemy kontrolować wiele czynników ryzyka. Między innymi zachowując aktywność fizyczną i dbając o odpowiednia dietę. A także wykonując systematycznie badania profilaktyczne. Należy również pamiętać, że choroby nowotworowe można skutecznie leczyć i współczesna medycyna daje nam coraz więcej możliwości i nowoczesnych technik leczenia – mówi Joanna Szyman prezes zarządu Neo Hospital.

Serdecznie dziękujemy naszym  Partnerkom i Partnerom. Jednocześnie bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się aktywnie włączyć w projekt www.onkoodpowiedzialni.pl.

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Ewelina Fuk

Ewelina Fuk

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
ZADZWOŃ
+48 785 284 656
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
NAPISZ WIADOMOŚĆ