Patient Concierge

Magdalena Okarmus

mail +48 785 054 460 mail Wyślij wiadoość
Konferencja w Lizbonie - Paweł Wisz w europejskiej elicie chirurgów robotycznych

W Lizbonie zakończyła się największa na świecie konferencja urologii robotycznej – konerencja ERUS (EAU Robotic Urology Section), która zgromadziła ponad 1000 osób, w tym światowe autorytety w zakresie chirurgii robotycznej. Założycielem i przewodniczącym ERUS jest prof. Alexandre Mottrie. Zadaniem ERUS jest gromadzenie liderów w zakresie chirurgii robotycznej w celu stałego ulepszania, podnoszenia standardów jak i edukowania w zakresie chirurgii robotycznej.

Aż 5 wykładów (sesji video) odbyło się z udziałem naszego lekarza Pawła Wisza. Zaprezentował on niezwykłe możliwości robota da Vinci w obszarze leczenia nowotworów nerek.

„Dr Paweł Wisz poświęcił wiele czasu na pełne przeszkolenie i teraz może być uważany za chirurga wyspecjalizowanego w zakresie robotyki chirurgicznej. Roboty chirurgiczne mają już blisko 100% penetracji w USA i na kilku rynkach w Europie. Nie ma wątpliwości, że kolejnym takim rynkiem będzie Polska. Jestem przekonany, że postać dr Pawła Wisza odegra tu ważną rolę. Jest on także trenerem w Orsi Academy – największym robotycznym centrum szkoleniowym poza USA.” – mówi prof. Alexandre Mottrie

Napisz do nas..

Magdalena Okarmus

Patient Concierge

phone
ZADZWOŃ
+48 785 054 460
mail
NAPISZ WIADOMOŚĆ