System Robotyczny da Vinci - operacje robotem da vinci
Szpital na Klinach Zabiegi da Vinci

Patient Concierge

Ewelina Fuk

mail +48 785 284 656 mail Wyślij wiadoość
Dr Paweł Wisz - pierwszym Polakiem w strukturach zarządu Europejskiego Robotycznego Towarzystwa Urologicznego

Medal Europejski, to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Właśnie zakończyła się 32 edycja konkursu.  Wśród laureatów konkursu znalazła się usługa NEO Hospital  – Operacja raka prostaty z wykorzystaniem robota da Vinci – Technika kołnierzykowa.

Nagroda trafia do NEO Hospital jako wyraz uznania we wdrażaniu zmiany jakościowej w leczeniu pacjentów dotkniętych rakiem prostaty.

– Metoda kołnierzykowa z użyciem robota da Vinci jest najlepszą praktyką zabiegową dla pacjentów dotkniętych nowotworem prostaty. Operacja jest znikomo inwazyjna, a do tego wykonana w precyzyjny sposób, co przekłada się bezpośrednio na znacząco krótszy czas trwania hospitalizacji oraz utrzymywania cewnika Foleya. Szybciej następuje powrót do pełnej sprawności, przy znakomitym wyniku zarówno onkologicznym, jak i funkcjonalnym. – mówi dr n. med. Paweł Wisz Członek Zarządu Europejskiego Robotycznego Towarzystwa Urologicznego (ERUS)

Chirurgia jest jednym z kluczowych etapów leczenia onkologicznego. A wsparcie robota da Vinci pozwala przezwyciężać ograniczenia manualne i prowadzić działania w trudno dostępnych miejscach przy wsparciu doskonałego aparatu optycznego w dziesięciokrotnym powiększeniu w technologii 3D full HD.

Napisz do nas..

Indywidualny Opiekun Pacjenta Ewelina Fuk

Ewelina Fuk

Patient Concierge

Zadzwoń do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
ZADZWOŃ
+48 785 284 656
Wyślij wiadomość do Indywidualnego Opiekuna pacjenta Ewelina Fuk
NAPISZ WIADOMOŚĆ